astroloji 2014

astroloji 2014 Bu hafta kafanız bulutların arasında olacak  ! Aşk Tanrısı yine kapıyı mı çaldı ? Kilometrelerce uzaktan kalbinizin küt küt attığını duyuyoruz ! Romantik doğanız sayesinde her zaman harika rüyalar göreceksiniz… sizi gerçekten uzaklaştıracak ! Eğer bitirilmesi gereken önemli bir işiniz varsa, konsantre olmayı deneyin. İlk sıcak bakışta her şeyi salıvermeyin, en azından aradan saniyeler geçsin !

astroloji 2013 Daha fazlasını da söylemek gerekirse, bu hafta size heyecan konusunda mutluluğu getirecektir ! Fakat çokta kolay olmayacak sevgili . Önümüzdeki günlerde, duygusal alanda kesin sonuçlara ulaşacaksınız. Bu hafta sizden istenen bir çeşit taahhüt. Öne adım atacak mısınız? Hepsi önümüzdeki günlerin konusudur.

Kiraz Astroloji Alevin içinden kor kömürü çekin . Haftalar sürecek iç gözlem ve düşünceler akabinde, harekete geçebilirsiniz hatta geçmelisiniz ! Harekete geçin, artık aciz veya nazik değilsiniz, Asil ruhunuz, kalbiniz kurşun geçirmez ! Görüyorsunuz ki yürüdüğümüzü sadece yürürken kanıtlarız, riske girin ve dansa başlayın, çok güzel dans edeceksiniz !