türkiye astroloji

türkiye astroloji Mutlu olun, Güneşin ve natal Venüs’ünüzün kusursuz onayı tutku ve yaşam mutluluğunun ta kendisidir. Yaratıcı özelliklerinizin ortaya çıkmasının tam zamanı, onlar tanınmak için her türlü şansa sahipler. Birliktelikleriniz daha sağlam ve kalıcı olmaya doğru dönüşe geçmiştir. Sevgiliniz ile eğlenmek için küçük bir yolculuk, aynı zamanda aranızdaki bağları güçlendirmek açısından da çok güzel olur. İstediklerinizi yapmak Astroloji için bu harika haftayı iyi değerlendirin. Gezegenlerin akını size iyi yönlerinizin ve duygusal durumunuzun gözden geçirmeniz için kaçınılmaz bir fırsattır. Güvenilir olabilirsiniz ! Eğer bekarsanız, bu dönemin astral akınları ilk olarak kalpler ile ilgilenecekler. ilerde tutkulu buluşmalar beliriyor. Bunları kabul edeceksiniz çünkü kendinizi yalnız hissetmeyi veya sevilmediğinizi hissetmek sizin için çok kötü bir durum.

  • hürriyet astroloji susan miller Romantik, hayalci, sakin ve yumuşak, aşk imajından daha fazla aşık olacaksınız ! Romantizmin hayalini kuracaksınız, duygularınız artacak. Her zamankinden daha fazla huzurlu ve mutlu ortamın tadını çıkartın, eşinizin tedirgin olduğu şeyleri paylaşın, sevdiğiniz projeler, sizi kıpır kıpır yapan arzular… Tüm bunları değerlendirin. Kapalı kutunuzdan dışarı çıkın, ve göreceksiniz ki partnerinizde bu durumdan oldukça memnun kalacaktır. Eğer kalbiniz çalınmaya hazır ise, Venüs gezegeni aşk konusunda size destek olacak. Endişeleriniz ve pişmanlıklarınızın sizi teslim almasına izin vermeyin. Daha az kasvetli, daha hoş ruh halini öne çıkartarak, aşk hayatınızda başarılı olma ihtimalinizi yükseltirsiniz.

astroloji günlük burç Birliktelik alanında çok sakin bir döneme gireceksiniz. Duygusal ilişkileriniz birliktelik ve şefkat simgelerinin altına konumlanacaktır. Her ne kadar ilişkiniz son zamanlarda zorluklar ile karşılaşmış olsa da, artık mazide kalacaklar. Mars, emeğin ve dinamikliğin gezegeni, sanatın ve aşkın gezegeni natal Venüs’ünüz ile çok güzel bir açıya giriyor. Bu aynı zamanda tutku olaraktan yorumlanabilir ! Mevcut duygularınız ateşli ve heyecan dolu. Eğer bekarsanız, şimdiki zaman sizi her zamankinden daha çok ilginizi çekecek. Sonuç : yalnızca geçici aşklar arayışı içindesiniz. Artık biraz istikrarın zamanı geldi. Temkinli olun …